PRATİK BİLGİLER

» Amortisman Sınırı
» Vergiden Müstesna Yemek Bedeli
» Emlak Vergisi Oranları
» Fatura Düzenleme Sınırı
» Değer Artış Kazançları İstisna Tutarları
» Kıdem Tazminatı Tavanı
» Usulsüzlük Cezalarına Ait Cetvel
» Yıllık Ücretli İzinler

MUH. STANDARTLARI

Ülke içinde kullanılan muhasebe standartlarını uluslararası standartlarla bütünleştirebilmek için 1995 yılından bu yana 43 uluslararası muhasebe standardı Türkiye’ye ...

T.C. RESMİ GAZETE

DUYURULAR

ANALARIN GEMİSİNDEYİZ!

ANALARIN GEMİSİNDEYİZ! Diyarbakırlı anneler PKK tarafından çeşitli yöntemlerle dağa kaçırılan çocuklarını geri almak için HDP önünde eylem yapıyorlar.Bu eylem annelerin önderliğinde ailelerinin de katılımıyla güçlenerek büyüyor.ABD kuklası PKK terör örgütünü hedef alan ve Türk Milletini birleştiren eylemi destekliyor ve selamlıyoruz.Anaların gemisindeyiz! 

Eylem büyüdükçe telaşa kapılan çevreler HDP/PKK ‘yı korumak amacıyla “HDP’nin kapısına değil Devletin kapısına gidin” diyorlar. Bu fitneye en güzel cevabı analar veriyor: HDP PKK’NIN ASKERLİK ŞUBESİ GİBİ ÇALIŞIYOR!! Aynı çevreler diyorlar ki “Bu eylem bir devlet operasyonudur” başta analar olmak üzere Türk Milleti de diyor ki: Böyle fitnelerle hiç kimseyi devlete karşı kışkırtamazsınız. Bu fitneler PKK’nın son çırpınışlarıdır. En sonunda ABD ve PKK kaybedecektir.Anaların eylemi PKK’ya ağır darbe vurmuştur. 

PKK’yı korumak adına fitne peşinde koşan ATLANTİKÇİLERİN hiçbir başarı şansı yoktur.ABD planları ile yeniden “Açılım” rüyaları görenlere anaların eylemi en güzel cevaptır. Türk Milleti HDP’nin PKK adına hareket etmesine engel olunmasını talep etmektedir. 

Başta kadın meslektaşlarımız olmak üzere tüm meslek mensuplarımızı Anaların gemisine binmeye ve bu eyleme destek vermeye çağırıyoruz.

12/09/2019 

Saygılarımızla

 TÜRKİYE MALİ MÜŞAVİRLER BİRLİĞİ(T M B) 

Yürütme Kurulu adına 

Oktay Yeşilyurt Belma Sabuncu